Nowość: Grawerowanie Punkty w Puławach Produktów w koszyku: 0

Pieczatki firmowe

    Jednym ze sposobów wykonania wysokiej jakości pieczątki jest metoda laserowego grawerowania w specjalnie przystosowanej gumie. Urządzenie firmy Universal Laser Systems pozwala nam nie tylko wykonać bardzo dokładnie i szybko pieczątkę, możemy również stosować urządzenie do wykonywania form fleksodrukowych oraz do grawerowania na materiałach różnego rodzaju: szkle, drewnie, laminatach, skórze i innych.

 

      W urządzeniu tym jako źródło promienia grawerującego wykorzystuje się wysoko energetyczny laser gazowy z dwutlenkiem węgla CO2, w którym przepływ gazu odbywa się prostopadle do osi optycznego rezonatora.


  • W naszym punkcie wykonanie pieczątki zajmie Państwu nie więcej niż 10min!!!
  • Cena brutto wraz z gumką i projektem!
  • Zachęcamy do współpracy firmy, instytucje
  • udzielamy rabaty!!!
  • WYSYŁKA PIECZĄTEK W DNIU ZAMÓWIENIA!!


Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy COLOP. Posiadamy szeroką gamę ich produktów. Głównie zaopatrujemy się w pieczątki samotuszujące serii printer, datowniki, automatyczne numeratory, pieczątki kieszonkowe oraz tusze do pieczątek. Colop działa w ponad 120 krajach i w swojej ofercie posiada szeroką gamę gamę pieczątek ze względu na kształty, kolory, formaty czy rodzaje wariantów odbicia.

Pieczątka jest Twoją wizytówką

Wiemy jak ważna dla każdej firmy jest pieczątka, dbamy o to aby produkt był najwyższej jakości a odcisk pieczątki wyraźny i ostry. Pamiętaj że na pieczątce muszą się znaleźć najważniejsze dane Twojej firmy takie jak: nazwa, numer NIP, REGON, numer telefonu a także coraz bardziej popularny adres poczty e-mail czy strony internetowej. Jeżeli ma to być pieczątka imienna również imię i nazwisko. Zachęcamy także do umieszczania na pieczątce logo firmy.

 

 

Produkty cechuje wysoka trwałość sięgająca ponad 1 000 000 odbić, precyzja wykonania. Laserowe wykonanie odbicia pozwala na uwzględnienie najmniejszych szczegółów, pieczątki z logiem, datowników z odbiciem itp. Produkty serii printer IQ zdobyły wiele nagród. Miedzy innymi złoty medal MTP za rewolucyjny sposób personalizacji pieczątki. Pieczątka Stamp Mouse z serii green line otrzymała nagrodę za sposób wytwarzania z produktów odzyskiwanych w procesie recyclingu.

 

Gotowe pieczątki
Panel Klienta
E-mail:
Hasło:
Załóż nowe konto
Przypomnij hasło

Kontakt z nami
Kraków i Puławy

tel.:

518 530 057

Sklep Kraków
(akcesoria, pieczątki, Allegro)

tel.:

506 029 980

serwis telefonów / klucze samochodowe

tel.:

506 080 859

skup telefonów, klucze samochodowe

+ lista salonów sprzedaży