Nowość: Grawerowanie Punkty w Puławach Produktów w koszyku: 0

Dorabianie kluczy i naprawa pilotów samochodowych

informacja: 506 029 980 lub 506 080 859, email: krakow@miktelgsm.pl


Posiadamy duży wybór różnego rodzaju kluczy. Usługi wykonywane są na renomowanych urządzeniach firmy SILCA. W każdym z naszych sklepów wykonamy dla Państwa kopię kluczy nacinanych oraz kluczy nawiercanych.

W naszej ofercie posiadamy również oryginalne klucze samochodowe w tym te z pilotem, obudowy kluczy, groty oraz klucze z immobilizerem. Nowoczesne samochody posiadają zabezpieczenie elektroniczne, więc tak zwane docięcie grota nie wystarczy do uruchomienia samochodu. Synchronizacja immobilizera odbywa się poprzez kodowanie transponderów z odpowiednim modelem samochodu. Następnym etapem jest proces kodowania pilota do centralnego zamka, co powoduje, iż staną się Państwo posiadaczem w pełni funkcjonalnego klucza samochodowego. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, gwarantujemy również, że dorabianie kluczy samochodowych odbywa się bardzo szybko.

Kopiowanie immobilizerów wykonujemy za pomocą urządzeń RW4-plus firmy Silca oraz programatora MVP Pro, dzięki temu dorabianie kluczy samochodowych, odczyt pin code czy też kodowanie klucza to dla nas żaden problem.

Zamów klucz wraz z immobilizerem i umów się na wizytę...


 

 

kl1                            kl3

 

KLUCZE MIESZKANIOWE CENA OD 7zł 

nawnaww

KLUCZE NAWIERCANE OD 12zł

                                                                                                                                 

silcatw

Dorabianie kluczy samochodowych

Oferujemy szybkie dorabianie kluczy na nowoczesnych i wydajnych urządzeniach marki SILCA, które frezują z dokładnością do 0,01 mm. Dzięki korzystaniu ze sprzętu renomowanej firmy, jesteśmy w stanie wykonywać usługę w tempie ekspresowym, niezależnie od tego, czy dorabiamy klucze nacinane czy nawiercane, do sejfów, skrytek pocztowych, kłódek, blokad, kontenerów oraz szafek. Posiadamy autoryzacje wszystkich najważniejszych producentów zamków działających na rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zmierzyć się z każdym, nawet najbardziej złożonym zleceniem. Przez lata zyskaliśmy mocną pozycję w mieście Kraków. Klienci doceniają naszą terminowość i rzetelność.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że sam sprzęt to nie wszystko. Z tego względu urządzenia obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad tym, aby dorobione klucze były identyczne z oryginałami. Możemy skopiować nawet klucze wytarte lub odwzorować elementy na podstawie kodu mechanicznego. Na wszystkie usługi udzielamy pełnej gwarancji.


Klientom proponujemy także profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych każdej marki. Koszt takiej usługi zależy od wykorzystanego w kluczyku transpondera oraz od tego, czy kodowany będzie pilot centralnego zamka. Jesteśmy w stanie dorobić klucze do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i do motocykli. Jeżeli klient zgubi wszystkie klucze do pojazdu, również możemy dorobić klucze oraz zaprogramować w nich pilot na podstawie karty kodowej. Czas wykonania zlecenia może się różnić w zależności od typu immobilajzera. W codziennej pracy stosujemy najwyższe standardy, więc klienci mają gwarancję, że usługa jest w pełni bezpieczna.


W ofercie znajduje się także naprawa pilotów samochodowych wszystkich najpopularniejszych na rynku marek. Klienci dość często przychodzą do nas z pilotami, które całkowicie odmówiły posłuszeństwa mimo tego, że właśnie została w nich wymieniona bateria. W przypadku gdy zniszczona jest tylko obudowa, możemy ją szybko wymienić na nową. Uszkodzona elektronika to poważniejszy problem, jednak w tym wypadku także jesteśmy w stanie dokonać naprawy, aby nie trzeba było dorabiać nowego pilota. Wyceny usługi dokonujemy po dokładnym zbadaniu usterki i określeniu jej przyczyn. Po naprawie testujemy pilota, sprawdzając, czy działa poprawnie.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria pilota potrafi unieruchomić samochód na dłuższy czas, co nieraz może powodować poważne skutki dla naszych klientów – spóźnienie się do pracy, potrzebę znalezienia transportu zastępczego itd. Z doświadczenia wiemy, że nawet najbardziej błaha rzecz może spowodować usterkę pilota. Czasem jest to lekkie zamoczenie podczas deszczu lub upadek z małej wysokości. Biorąc to wszystko pod uwagę, zawsze staramy się wykonać naprawę jak najszybciej, aby oszczędzić klientom czas. Nasz zakład zlokalizowany jest w dzielnicy Nowa Huta, więc łatwo tutaj dojechać samochodem i komunikacją miejską.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z usług świadczonych przez naszą firmę.

Panel Klienta
E-mail:
Hasło:
Załóż nowe konto
Przypomnij hasło

Kontakt z nami
Kraków i Puławy

tel.: 518 530 057

Sklep Kraków
(akcesoria, pieczątki, Allegro)

tel.: 506 029 980

serwis telefonów / klucze samochodowe

tel.: 506 080 859

skup telefonów, klucze samochodowe

+ lista salonów sprzedaży