Firma Miktel powstała w 2006 roku w Krakowie. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą telefonów komórkowych. Dziś jesteśmy jednym z największych sklepów stacjonarnych i internetowych ze smartfonami i akcesoriami. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak Motorola, Huawei, Xiaomi i wiele innych.

Miktel to największy sklep GSM w Polsce z szeroką gamą telefonów komórkowych, akcesoriów i gadżetów GSM wiodących producentów z całego świata. Oferujemy szeroki wybór marek, takich jak Motorola, Huawei, Xiaomi i wiele innych, w tym modele z najwyższej półki, takie jak między innymi Moto Z2 Force Edition lub Moto Z3 Play

W Polsce – jak i za granicą – Miktel z powodzeniem działa dzięki naszemu wysokiemu poziomowi obsługi i profesjonalizmowi. Chcemy być Twoim najlepszym partnerem zarówno online, jak i offline: gdziekolwiek jesteś!

Miktel to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą detaliczną telefonów komórkowych i akcesoriów w Krakowie. Właściciel firmy Marek Mikta otworzył sklep przy ul. Niepodległości w centrum miasta.

Lokal został wynajęty na pierwszy sklep z maleńką trzyosobową załogą: Marek Mikta, jego żona Agata i siostrzeniec. Wkrótce potem zaczęli sprzedawać telefony komórkowe, akcesoria do telefonów komórkowych i produkty GSM – jedyny rodzaj produktów, na jaki było ich wówczas stać.

W 2006 roku Miktel otworzył swoje podwoje w Krakowie z zaledwie trzema osobami: Markiem Miktą (właścicielem), jego żoną Agatą i siostrzeńcem Jerzym Dąbrowskim, który pracuje w firmie nieprzerwanie od 11 lat – więc nie ma zbyt wiele pozostały czas!

Nasza firma oferuje szeroką gamę telefonów komórkowych i akcesoriów dla wszystkich potrzeb.

Firma Miktel powstała w 2006 roku i od początku swojej działalności działa w obszarze telefonów komórkowych i akcesoriów. Dziś jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce. Sprzedaliśmy ponad 100 000 telefonów komórkowych i liczba ta wciąż rośnie, ponieważ nasza firma przechodzi ciągły rozwój.

Naszym głównym celem jest oferowanie produktów o wysokiej jakości, konkurencyjnych cenach i łatwych procesach zamawiania. Naszym klientom na terenie całej Polski (w naszych salonach) oferujemy również serwis 24/7.

Miktel to polska firma, której produkty są obsługiwane na całym świecie. Firma powstała w 2006 roku z ambicją stworzenia najlepszej na świecie marki akcesoriów mobilnych.

Miktel, światowy lider w dziedzinie akcesoriów do telefonów komórkowych, posiada własną fabrykę, która wytwarza własną gamę produktów. Początkowo firma koncentrowała się na sprzedaży telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. W ostatnim czasie nabrał również rozpędu w sprzedaży monitorów komputerowych, laptopów, tabletów i innych powiązanych produktów.

Miktel oferuje szeroką gamę akcesoriów do telefonów komórkowych, w tym etui i ładowarki do różnych marek, takich jak Apple iPhone i Samsung Galaxy.

Na początku naszej codzienności bardzo ekscytowała nas idea prowadzenia sklepu z telefonami komórkowymi. Byliśmy przekonani, że dzięki temu będziemy sławni.

Nasza firma ma już ponad dziesięć lat i zatrudnia ponad 200 pracowników na całym świecie. Daliśmy się poznać jako firma rzetelna i godna zaufania, która dostarcza klientom produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Najważniejszym czynnikiem sukcesu naszej firmy nie były inwestycje uzyskane w pierwszych latach jej istnienia, ale raczej rozpoczęcie od jednego kiosku i ciężka praca nad ich promocją.

Naszą główną działalnością jest sprzedaż detaliczna akcesoriów do smartfonów oraz hurtowa dystrybucja urządzeń GSM na terenie Polski i Europy Wschodniej. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą smartfonów ostatniej generacji do nowych klientów, którzy pragną tych urządzeń w porównaniu z obecnymi modelami, które są już na rynku od dłuższego czasu.

Firma Miktel powstała w 2006 roku w Krakowie. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą telefonów komórkowych na kredyt.

Po siedmiu latach ciągłego rozwoju i wzrostu koncentrujemy się głównie na akcesoriach mobilnych, takich jak etui na telefony komórkowe i inne. Dziś wraz z trzydziestoosobowym zespołem nasza firma posiada oddziały w Krakowie, Warszawie i Berlinie.

Artykuł przedstawia firmę Miktel, która powstała w 2006 roku w Krakowie. W artykule pokrótce opisano jej historię, a także działalność, którą zajmuje się w tym czasie – sprzedażą telefonów komórkowych na kredyt, a obecnie skupiając się głównie na akcesoriach do telefonów komórkowych, takich jak etui na telefony i inne.

Możesz również cieszyć się: