Nowość: Grawerowanie Punkty w Puławach Produktów w koszyku: 0

Grawerowanie - Tablice Informacyjne

Usługa grawerowania to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, które chcą w oryginalny sposób spersonalizować podarek dla bliskiej osoby lub uwiecznić jakieś wydarzenie, a także dla przedsiębiorstw pragnących zbudować wizerunek swojej marki. Dysponujemy nowoczesnym laserem CO2 renomowanej firmy Uniwersal, co pozwala nam na pracę praktycznie na każdym typie materiału. Grawerowanie odznacza się niezwykłą precyzją, wysoką jakością, a przy tym odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Usługę zawsze staramy się wykonać w ekspresowym tempie i w atrakcyjnej cenie.


Czytaj więcej

W naszej ofercie znajduje się wykonywanie tabliczek informacyjnych, grawerowanie breloczków, nieśmiertelników, adresówek oraz identyfikatorów. Grawerujemy w drewnie, skórze i pleksi, znakujemy także metal, tworzymy tabliczki znamionowe. Wykonujemy pieczątki, datowniki oraz suche stemple.


Klienci mają możliwość skorzystania ze standardowej oferty znajdującej się na stronie lub zamówienia kompletnego produktu online. W drugim przypadku wystarczy podać napis, który ma się znaleźć na elemencie. Posiadamy wiele gotowych znaków, grafik i czcionek do wykorzystania od ręki. Grawerujemy na naszych artykułach lub materiałach dostarczonych przez zleceniodawcę. Wykonujemy także grawerunki według indywidualnych wymagań. Możemy wyciąć dowolny kształt z pleksi lub w laminacie. Skorzystamy z przysłanego przez klienta projektu albo stworzymy go od podstaw. Koszt grawerowania uzależniony jest od stopnia skomplikowania oraz czasu, przez jaki laser będzie pracował.


Grawer laserowy jest bardzo oszczędną metodą, pozwalającą na uzyskanie niskich kosztów produkcji już na poziomie jednostkowego wyrobu. Dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród osób pragnących oznakować rozmaite trofea czy puchary zdobyte w zawodach. Często wykonujemy także napisy okolicznościowe na zegarkach będących prezentem dla kogoś znajomego lub z rodziny. Za niewielką cenę uda się otrzymać grawerunek, który będzie budził dobre wspomnienia przez wiele lat. Firmy czy agencje reklamowe mogą zamówić stworzenie grawerunku na długopisach czy innych gadżetach rozdawanych potencjalnym klientom.


Miastem, w którym znajduje się nasz zakład jest Kraków, a dokładniej dzielnica Nowa Huta. Bez problemu można do nas dojechać autem lub komunikacją miejską. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu, jeśli pragniesz zapoznać się z pełną ofertą. Zachęcamy także do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną w przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag. Jesteśmy pewni, że zyskasz pełnię zadowolenia z naszych usług grawerskich.

Tabliczka z Logo Firmy
Tabliczka z Logo Firmy
(Tablice Informacyjne)
Cena:
80,00 zł
Wybierz kategorię
Panel Klienta
E-mail:
Hasło:
Załóż nowe konto
Przypomnij hasło

Kontakt z nami
Kraków i Puławy

tel.: 518 530 057

Sklep Kraków
(akcesoria, pieczątki, Allegro)

tel.: 506 029 980

serwis telefonów / klucze samochodowe

tel.: 506 080 859

skup telefonów, klucze samochodowe

+ lista salonów sprzedaży