Uwaga: Nowa STRONA WWW Punkty w Puławach Produktów w koszyku: 0

Pieczątki firmowe

Posiadamy w ofercie zróżnicowane pieczątki firmowe, o różnych kształtach i wielkościach, datowniki, tusze do pieczątek, poduszki tuszujące do automatów, numeratorów i inne akcesoria. Jako oficjalny przedstawiciel marki COLOP proponujemy bogaty asortyment gotowych produktów. Oferujemy także wyrób pieczątek na specjalne zamówienie, zgodnie z preferencjami klienta. U nas każdy zakupi idealne pieczątki firmowe.


Czytaj więcej

Zdajemy sobie sprawę z tego, że są to produkty niezwykle istotne w działalności każdego przedsiębiorstwa. Z tego względu gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, czytelność, precyzję oraz długą trwałość naszych wyrobów. Możemy także ozdobić pieczątki logo Twojej firmy, hasłem reklamowym lub innym dowolnie wybranym sloganem czy symbolem. Zestaw pieczątek zawierających identyfikację graficzną marki jest doskonałym sposobem, aby zbudować i utrwalić wizerunek wśród stałych oraz potencjalnych klientów.


Z nami zawsze jest tanio. Bogate doświadczenie pozwala nam utrzymywać ceny na stabilnym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta. Korzystanie z nowoczesnego lasera przy tworzeniu pieczątek jest wysoce opłacalne, zwłaszcza przy większych zamówieniach. Ponadto gwarantuje idealne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów. Dla stałych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty.


Zlecenia wykonujemy w tempie ekspresowym, w większości wypadków od ręki w naszym zakładzie. W przypadku zamówienia online, wysyłamy pieczątki jeszcze tego samego dnia. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji. Aby maksymalnie uprościć proces zamawiania i przyspieszyć realizację, stworzyliśmy przejrzysty sposób projektowania pieczątek. Wystarczy wybrać, ile linijek tekstu ma się znaleźć na gotowym produkcie, dopasować kolor tuszu, wielkość i krój czcionki oraz podać treść.


Możemy wykonać pieczątkę na każdą okazję i dla każdej branży. Posiadamy w sprzedaży także wygodne pieczątki kieszonkowe, które można ze sobą zabrać w dowolne miejsce. Najbardziej wymagającym proponujemy pieczątki z serii Printer IQ. Zastosowana w nich technologia antypoślizgowa sprawia, że nie przesuwają się one podczas odbijania, a treść jest doskonale czytelna. Ponadto produkty te pozwalają na wykonanie aż miliona odbić, co czyni je jednymi z najbardziej trwałych na rynku. Siedzibą zakładu jest Kraków, a konkretnie Nowa Huta. Zapraszamy do odwiedzenia punktu i skorzystania z pełnej oferty. W razie jakichkolwiek pytań związanych z pieczątkami, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy pewni, że nasze produkty przypadną Ci do gustu.

Wyrób pieczątek Kraków    Jednym ze sposobów wykonania wysokiej jakości pieczątki jest metoda laserowego grawerowania w specjalnie przystosowanej gumie. Urządzenie firmy Universal Laser Systems pozwala nam nie tylko wykonać bardzo dokładnie i szybko pieczątkę, możemy również stosować urządzenie do wykonywania form fleksodrukowych oraz do grawerowania na materiałach różnego rodzaju: szkle, drewnie, laminatach, skórze i innych.

 

      W urządzeniu tym jako źródło promienia grawerującego wykorzystuje się wysoko energetyczny laser gazowy z dwutlenkiem węgla CO2, w którym przepływ gazu odbywa się prostopadle do osi optycznego rezonatora.


  • W naszym punkcie wykonanie pieczątki zajmie Państwu nie więcej niż 10min!!!
  • Cena brutto wraz z gumką i projektem!
  • Zachęcamy do współpracy firmy, instytucje
  • udzielamy rabaty!!!
  • WYSYŁKA PIECZĄTEK W DNIU ZAMÓWIENIA!!


Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy COLOP oraz TRODAT. Posiadamy szeroką gamę ich produktów. Głównie zaopatrujemy się w pieczątki samotuszujące serii printer, datowniki, automatyczne numeratory, pieczątki kieszonkowe oraz tusze do pieczątek. Colop działa w ponad 120 krajach i w swojej ofercie posiada szeroką gamę pieczątek ze względu na kształty, kolory, formaty czy rodzaje wariantów odbicia.

Pieczątka jest Twoją wizytówką

Wiemy, jak ważna dla każdej firmy jest pieczątka, dbamy o to, aby produkt był najwyższej jakości a odcisk pieczątki wyraźny i ostry. Pamiętaj, że na pieczątce muszą się znaleźć najważniejsze dane Twojej firmy takie jak: nazwa, numer NIP, REGON, numer telefonu, a także coraz bardziej popularny adres poczty e-mail czy strony internetowej. Jeżeli ma to być pieczątka imienna również imię i nazwisko. Zachęcamy także do umieszczania na pieczątce logo firmy.

 

Kraków pieczatki firmowe

 

Produkty cechuje wysoka trwałość sięgająca ponad 1 000 000 odbić, precyzja wykonania. Laserowe wykonanie odbicia pozwala na uwzględnienie najmniejszych szczegółów, pieczątki z logiem, datowników z odbiciem itp. Produkty serii printer IQ zdobyły wiele nagród. Miedzy innymi złoty medal MTP za rewolucyjny sposób personalizacji pieczątki. Pieczątka Stamp Mouse z serii green line otrzymała nagrodę za sposób wytwarzania z produktów odzyskiwanych w procesie recyclingu.

 Pieczątki firmowe Kraków

Jednym ze sposobów wykonania wysokiej jakości pieczątki jest metoda laserowego grawerowania w specjalnie przystosowanej gumie. Urządzenie firmy Universal Laser Systems pozwala nam nie tylko wykonać bardzo dokładnie i szybko pieczątkę, możemy również stosować urządzenie do wykonywania form fleksodrukowych oraz do grawerowania na materiałach różnego rodzaju: szkle, drewnie, laminatach, skórze i innych.

Gotowe pieczątki
Panel Klienta
E-mail:
Hasło:
Załóż nowe konto
Przypomnij hasło

Kontakt z nami
Kraków i Puławy

tel.: 518 530 057

Sklep Kraków
(akcesoria, pieczątki, Allegro)

tel.: 506 029 980

serwis telefonów / klucze samochodowe

tel.: 506 080 859

skup telefonów, klucze samochodowe

+ lista salonów sprzedaży