Nowość: Grawerowanie Punkty w Puławach Produktów w koszyku: 0
O firmie

 

        Witamy na naszej stronie. Firma Miktel powstała w Styczniu 2006r. w Krakowie. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą telefonów komórkowych, akcesoriów GSM. Obecnie wiodącą dziedziną w naszych punktach jest serwis telefonów komórkowych, grawerowanie laserowe, wyrób pieczątek oraz dorabianie kluczy w tym kluczy samochodowych z immobilejzerem.

  

    Obecnie Miktel posiada 4 punkty sprzedaży oraz zatrudnia 9 osób. W naszych skelpach pracują osoby, których cechuje profesjonalne podejście do klienta oraz bardzo dobra znajomość branży GSM.

Udało Nam się to uzyskać dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak i cięgłemu podnoszeniu swoich umiejętności poprzez różnego rodzaju szkolenia.

   

   W każdym z punktów będą mogli Państwo skorzystać z dużego wyboru telefonów komórkowych, akcesoriów, błyskawicznego dorobienia klucza, naprawy telefonów komórkowych oraz wyrobienie pieczątki.

Nasza siedziba znajduję się w Krakowie, w centrum Nowej Huty, gdzie bez większego problemu dotrą państwo komunikacją miejską lub samochodem, gdyż w sąsiedztwie znajduję się bezpłatny duży parking.


Chcąc podzielić się ofertą dla szerszego grona klientów, nie tylko w punktach stacjonarnych pojawiliśmy się również w internecie.

  

Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług.

   

Mała Firma z dużymi możliwościami


- To Nasza cecha.

 


 

Panel Klienta
E-mail:
Hasło:
Załóż nowe konto
Przypomnij hasło

Kontakt z nami
Kraków i Puławy

tel.: 518 530 057

Sklep Kraków
(akcesoria, pieczątki, Allegro)

tel.: 506 029 980

serwis telefonów / klucze samochodowe

tel.: 506 080 859

skup telefonów, klucze samochodowe

+ lista salonów sprzedaży