Nowość: Grawerowanie Punkty w Puławach Produktów w koszyku: 0

Miktel GSM - grawer, pieczątki i klucze w Puławach

W 2007 roku otworzyliśmy punkty sprzedaży w Puławach. Mieszczą się one w C.H. Carrefour oraz w Galeria Zielona. W każdym ze sklepów znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę, bogaty wybór akcesoriów oraz telefonów komórkowych. W 2016 roku otworzyliśmy kolejny punkt w Galerii Zielonej pod roboczą nazwa MIktel Grawer. Jest to typowy punkt usługowy w którym oferujemy usługi takie jak wyrób pieczątek, dorabianie kluczy w tym kluczy samochodowych z immobilajzerem, grawerowanie laserowe oraz drobne naprawy takie jak wymiana baterii, czyszczenie elektroniki, wymianę obudów kluczy, wyrób wizytówek, plakatów, wydruki kolorowe A3.

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 20tej. Przy galerii mieszczą się duże parkingi a po wcześniejszym umówieniu się dołożymy wszelkich starań aby usługa przeprowadzona była szybko i sprawnie.

Zachęcamy do przeglądu oferty na naszej stronie internetowej, naszych realizacji i skorzystania z naszych usług. W jednym miejscu załatwią Państwo sprawy związane z telefonami komórkowymi, naprawą, zakupem ochronnego szkła hartowanego czy też futerału jak i dorobieniem klucza, wyrobem pieczątki, wizytówki lub wykonaniem okolicznościowego graweru.

Zapraszmy zespół miktelgsm.pl


Lubelska 2 (Galeria Zielona) 24-100, Puławy
tel. 500 870 240


klucze grawer pieczątki - Miktel Puławy
Panel Klienta
E-mail:
Hasło:
Załóż nowe konto
Przypomnij hasło

Kontakt z nami
Kraków i Puławy

tel.: 518 530 057

Sklep Kraków
(akcesoria, pieczątki, Allegro)

tel.: 506 029 980

serwis telefonów / klucze samochodowe

tel.: 506 080 859

skup telefonów, klucze samochodowe

+ lista salonów sprzedaży